Blog

Stor Perde Yıkama İstanbul

Firmamız 20013 yılından bu yana ustalıkla gerçekleştirmiş olduğu her türden perde yıkama işlerine, son yılların modern perdeleri arasında olan stor perde yıkama hizmetini de dahil etmiştir. Farklı bir mekanizma ile kurulan stor perde sistemleri temizliği detaylı ve dikkatli bir biçimde yapılmadığı zaman yeterince temiz olmaz ve bunun yanında da zahmetli bir iştir. Kaliteyi ve temiz bir hizmeti kendine ilke edinen firmamız tarafından, stor perde yıkama hizmeti özenle gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da Stor Perde yıkama Hizmeti

İstanbul ilinde hizmet veren firmamızda son derece deneyimli ve yaptığı işin bilincinde olan personelimiz ile her türden stor ve zebra perde yıkama işlemi yapmaktayız. Güveniniz bizim için çok önemlidir. Temizlik hayati öneme sahip bir iştir. Bu konuda son sistem teknolojilere son derece hakim olan firmamızda, İstanbul’da en deneyimli personel ile hizmet sağlamaktayız. Klasik perdeler senede iki yada üç, bazen daha sık yıkanan eşyalardır. Sıklıkla yıkanması yerinde bir karardır. Bilhassa temizliği zahmetli olan stor perdelerin yıkanması ayrı bir önem taşımaktadır.

Üzerinde toz ve is bulundurma ihtimali olan eşyalar olduğu için, sıklıkla temizlenmedikleri zaman bazı hastalıkların hızla üremesini kolaylaştırmaktadır. Bunu en iyi astım hastaları bilmektedir. Bu nedenle alanında lider bir firma olan NEW Stor Perde Yıkama olarak stor perdelerin belirli aralıklarla ama düzenli olarak temizlenmesini öneririz. Kullandığımız deterjanlar kalitesi ile kalıcı bir temizlik sağlamaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimiz, memnuniyetleri sebebiyle bizlere yeniden dönüş sağlamaktadır. Her gün gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamızda, tüm makinelerimiz en son sistemlerle, mikropların eşyalarınızda üremesine fırsat vermeyen bir temizliği gerçekleştirmektedir.

Firmamız İSTANBUL’da hemen hemen tüm ilçelerde hizmet vermeye devam etmektedir. Yaygın servis ağımız ile ücretsiz olarak, Zzebra ve stor perdelerinizi adresinizden alarak, tertemiz, özenle paketlenmiş ve her türden mikroptan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Stor perde yıkama işleminde hassasiyetle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir zarar görmeden ve göz alıcı bir temizliğe sahip bir şekilde teslim alacağınız ürünlerinizden memnun kalacaksınız. Uzman personelimiz tarafından özenle temizliği yapılan eşyalarınızın her biri ayrı bir şekilde özel hurçlar içinde pakete alınır. Hizmet sonrası memnuniyetiniz bizler için önem taşımaktadır. Firmamızdan hizmet alabilmek için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İstanbul’un herhangi bir yerinden ev ve iş yerlerinizde kullandığınız her türden stor perde, zebra perde ve ipekli Japon fonlarınızın güvenle temizlenmesini tarafımızca sağlayabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden, İstanbul’da yaygın servis ağı ile, yılları aşkın tecrübesi ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında web sitemizde detaylı resimlere ulaşabilir, güvenle eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Kapınızdan alınan eşyalarınız başka hiçbir müşterimizin eşyaları ile bir araya getirilmeden, her birine ayrı işlem uygulanmak sureti ile güvenilir ve kalıcı bir hizmete tabi tutulmaktadır. Güvenilirlik eşittir firmamız.

Stor Perde Çeşitleri

Stor perde çeşitleri nelerdir?

Stor perdeleri kullanım alanlarına ve kumaş cinsine göre 5’e ayırabiliriz. Sürekli kendini yenileyen bir sektör olduğu için kalıplaşmış bir stor perde çeşitleri yoktur. Her geçen gün yeni perde çeşidi çıkmaktadır.

Klasik stor perde ( güneşlik ): Düz coton kumaştan imal edilmiştir. Güneşlik olarak kullanılır. Fiyat olarak en uygun stor perde budur.
Zebra perde: En sık kullanım alanları mutfaklardır. Hemgüneşlik hem tül perde olarak kullanılırlar.
Resim baskılı zebra perde: Zebra perdenin aynısıdır, resimli olduğu için kumaşı biraz hassastır. Yıkama aşamasında dikkat edilmesi gerekir.
Tül stor perde: Genelde her 20-30 cm aralıklarla yatay biçimde alüminyum çubuklar ile şekil verilmiştir. Tül perde yukarı çekildikçe çubuklar birbirine yaklaşarak güzel bir görünüm oluşturur
Fon tül perde ( dekoratif ): Bu perdeler tamamen dekoratif olarak kullanılır. Pencere haricinde duvarda güzel bir görüntü oluşturmak için bile kullanılmaktadır

Stor perde ile ilgili biraz bilgimiz oldu. Stor perdenin temizlenmesi ve montajı ile ilgili bilgileri aşağıdaki sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perdelerin yıkanması için öncelikle geniş, pürüzsüz ve temiz bir zemin olmalıdır. Stor perdeler söküldükten sonra alüminyum borudan cırt cırtı vasıtasıyla ayrılır. Stor perdeye zarar vermeden nazik bir şekilde zemine serilir. Stor perdenin kumaşına göre temizlik malzemesi ve fırça seçimi yapılır. Stor perdenin zarar görmemesi için özellikle fırça tercihini iyi yapmak gerekir. Yine kullanılan deterjan da kumaşa göre seçilmelidir. Bu aşamadan sonra ılık su veya soğuk su ile yıkama işlemine geçilir. Stor perdenin zarar görmemesi için mümkün olduğunca dikkat edilerek ve yavaş bir şekilde dairesel hareketler ile yıkama işlemi yapılır. Bol su ile durulandıktan sonra kuruması için kurutma odalarına aktarılır. Kuruma işlemi biten stor perdeler ütüleme bölümüne getirilir. Pres ütü genelde en çok tercih edilendir. Eğer yoksa su buharlı profesyonel ütüler ile ütüleme işlemi yapılır.

Stor perdelerin kullanımı çok pratik olduğu kadar temizlemesi o kadar zahmetli ve zordur. Günlük kullandığımız perdeler sürekli gözümüzün önünde olduğu için kirlendikleri belli olmamaktadır. Stor perdelerin en büyük düşmanı kir ve tozdur. Tozlarının sık sık alınması ve belirli aralıklarla stor perdenin yıkanması gerekmektedir.

Firmamız % 100 garantili stor perde yıkamaktadır.

Zebra Perde Yıkama

Zebra Perdeler stor perdelerin en hassas olanlarıdır. Çizgi şeklindeki tül kısımları diğer taraflardaki koton kumaşa göre hassastır. Dolayısıyla bu perdelerde özel temizleme yöntemleri kullanmak gerekir:

Zebra perdeler yerlerinden sökülerek bu iş için özel yıkama yerlerinde yıkama aşamasına geçilir. Bu perdelerde mümkün mertebe makine ile yıkama yapmak perdenin ömrünü uzatmaktadır. Zira sürekli güneşte kaldığı için bu perdelerin kumaşları zamanla zayıflayacaktır. Makine ile yıkanan perdelerde fırça kullanılmadan ekolojik deterjanlar ile ve yeteri kadar tazyikli su ile yıkama işlemi yapılır. Kullanılan deterjan perdedeki kiri %99 oranında çıkarmaktadır. Sonuç olarak perdeler yıkanmış ve zarar görmemiş olur.

Zebra Perdeler Nasıl Yıkanır?

Zebra perdelerde lekeler olabilmektedir. Lekeli perdeler için özel kimyasallar kullanılarak perdeye zarar vermeden lekeler çıkarılır. Eğer zeminde yıkanacaksa zebra perdeler zeminin pürüzsüz olması gerekir. Temizleme işlemi yapılırken çok ince uçlu fırça veya sünger ile yapılmalıdır. Hafif bastırılarak dairesel bir biçimde perde yıkanır. Kullanılacak deterjan da perdeler için kullanılan deterjan olmalıdır.

Durulama aşamasında zebra perdelerin iyi durulanarak deterjandan eser kalmaması büyük önem arz eder. Çünkü deterjan kalıntıları zebra perdelerin hem çabuk kirlenmesine hem de perdenin kısa zamanda deforme olmasına sebep olur. Bol su ile perdelerin durulanması gerekmektedir.

Bu kadar zamanım yok ve zahmete de katlanamam diyorsanız firmamız imdadınıza yetişiyor. Bizimle iletişime geçerek hiç bir şekilde perdeye eliniz değmeden profesyonel bir şekilde yıkatabilirsiniz. İletişim numaramız:

Telefon: 0530 132 02 34

Şimdi Ara