Stor Perde Yıkama İstanbul

Firmamız 20013 yılından bu yana ustalıkla gerçekleştirmiş olduğu her türden perde yıkama işlerine, son yılların modern perdeleri arasında olan stor perde yıkama hizmetini de dahil etmiştir. Farklı bir mekanizma ile kurulan stor perde sistemleri temizliği detaylı ve dikkatli bir biçimde yapılmadığı zaman yeterince temiz olmaz ve bunun yanında da zahmetli bir iştir. Kaliteyi ve temiz bir hizmeti kendine ilke edinen firmamız tarafından, stor perde yıkama hizmeti özenle gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’da Stor Perde yıkama Hizmeti

İstanbul ilinde hizmet veren firmamızda son derece deneyimli ve yaptığı işin bilincinde olan personelimiz ile her türden stor ve zebra perde yıkama işlemi yapmaktayız. Güveniniz bizim için çok önemlidir. Temizlik hayati öneme sahip bir iştir. Bu konuda son sistem teknolojilere son derece hakim olan firmamızda, İstanbul’da en deneyimli personel ile hizmet sağlamaktayız. Klasik perdeler senede iki yada üç, bazen daha sık yıkanan eşyalardır. Sıklıkla yıkanması yerinde bir karardır. Bilhassa temizliği zahmetli olan stor perdelerin yıkanması ayrı bir önem taşımaktadır.

Üzerinde toz ve is bulundurma ihtimali olan eşyalar olduğu için, sıklıkla temizlenmedikleri zaman bazı hastalıkların hızla üremesini kolaylaştırmaktadır. Bunu en iyi astım hastaları bilmektedir. Bu nedenle alanında lider bir firma olan NEW Stor Perde Yıkama olarak stor perdelerin belirli aralıklarla ama düzenli olarak temizlenmesini öneririz. Kullandığımız deterjanlar kalitesi ile kalıcı bir temizlik sağlamaktadır. Bizleri tercih eden müşterilerimiz, memnuniyetleri sebebiyle bizlere yeniden dönüş sağlamaktadır. Her gün gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamızda, tüm makinelerimiz en son sistemlerle, mikropların eşyalarınızda üremesine fırsat vermeyen bir temizliği gerçekleştirmektedir.

Firmamız İSTANBUL’da hemen hemen tüm ilçelerde hizmet vermeye devam etmektedir. Yaygın servis ağımız ile ücretsiz olarak, Zzebra ve stor perdelerinizi adresinizden alarak, tertemiz, özenle paketlenmiş ve her türden mikroptan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Stor perde yıkama işleminde hassasiyetle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir zarar görmeden ve göz alıcı bir temizliğe sahip bir şekilde teslim alacağınız ürünlerinizden memnun kalacaksınız. Uzman personelimiz tarafından özenle temizliği yapılan eşyalarınızın her biri ayrı bir şekilde özel hurçlar içinde pakete alınır. Hizmet sonrası memnuniyetiniz bizler için önem taşımaktadır. Firmamızdan hizmet alabilmek için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. İstanbul’un herhangi bir yerinden ev ve iş yerlerinizde kullandığınız her türden stor perde, zebra perde ve ipekli Japon fonlarınızın güvenle temizlenmesini tarafımızca sağlayabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden, İstanbul’da yaygın servis ağı ile, yılları aşkın tecrübesi ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında web sitemizde detaylı resimlere ulaşabilir, güvenle eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Kapınızdan alınan eşyalarınız başka hiçbir müşterimizin eşyaları ile bir araya getirilmeden, her birine ayrı işlem uygulanmak sureti ile güvenilir ve kalıcı bir hizmete tabi tutulmaktadır. Güvenilirlik eşittir firmamız.