Stor perde yıkama sektörünün hızlı gelişmesiyle kendine güvenilir ve sağlam bir yer edinen NEW Stor Perde Yıkama hizmetinizde. Stor perde yıkama firmamız kaliteli ve sağlıklı perde yıkama deterjanlarıyla stor perdeleriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl yapmaktadır. Bilindiği gibi stor perdelerin mazisi daha yeni sayılır. Bazı iş yerlerinde kullanılan bu perdeler zamanla şekil ve model değiştirerek evlerde de kullanılmaya başladı. Evlerde gerçekten stor olarak bilinen göz alıcı ve kullanışlı perde olan stor perdeler tabii ki diğer kullanılan perdeler gibi zamanla kirlenmeye yüz tutar. Bunun için de temizlenmesi ve hatta yıkanması gerekir.

Stor Perde Yıkamada Kalite!

Stor perdelerin hayatımıza girmesiyle bir sektör haline dönüşen stor perde yıkama firmaları da çoğalmaya başlamıştır. Burada asıl olan firmaların çokluğu değil gerçekten kaliteli ve temiz bir perde yıkama ortaya çıkaran firmalardır. Bizde kendimizi bu konuda eğiterek ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bu konuda düzenlenen seminer ve toplantılara katılarak sektörde iddialı olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

Kullandığımız stor perde yıkama ekipmanları ve perde ütüleme cihazlarımız son model olup teknolojinin sunmuş olduğu son imkanlarla donatılmıştır. Stor perde yıkama aslında normal bir perde yıkama işleminden çok farklı olarak yapılmaktadır. Özellikle de stor perdelerde çıkmaz gibi duran lekeler kullandığımız basınçlı sıcak buhar veren makinalarımız ve stor perde yıkama makinalarımızla temizlenmekte ve kirden eser kalmamaktadır.

Yıkanmış stor perde

Stor Perdenin Yapısı

Stor perdeler yapılışında ve kullanışında birçok aparatların bir araya gelmesiyle oluşan perdelerdir. Özellikle de perdelerin yapımında kullanılan kumaşlar çok hassas olup yıkama sırasında azami ölçüde dikkat gerektiren bir husustur. Aşırı sıcakla karşılaşıldığında bu perdeler özelliğini kaybederek hemen kullanılamaz hale gelebilirler. Bu anlamda perdelerinizi özellikle de stor perdelerinizi mümkün olduğunca bu konunun uzmanlarına yıkatmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Doğru yöntemlerle yıkanmayan veya acemi kişilerce yıkanan stor perdeleriniz geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Bir telefonla kapınıza kadar gelen NEW Stor Perde Yıkama personeli ücretsiz servislerimiz ile stor perdelerinizi veya diğer perdelerinizi yerinden sökerek azami 2 iş günü içinde temizlenmiş ve yıkanmış bir biçimde tekrar adresinize getirip yerine asmaktadır. Stor perde yıkama aşamasında zararlı hiç bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında perdelerinize en çok değer veren firmaların başında gelmekteyiz. Stor perde özellik olarak en çokta yıkama sırasında dikkat edilecek perde türleri arasındadır. Firmamıza yıkama için gelen stor perdeleriniz veya diğer perde çeşitleriniz yıkama sonrası da aynı titizlikle askılıkları asılır ve kurutulur.

Stor Perdenin Hayatımıza Girmesi

Stor perde yıkama işinde, hizmet gereği nasıl yapılırsa yapılsın önemli olan doğru ellerde yapılmasıdır. Stor perde yıkama ve temizliği İstanbul ve diğer illerimizin genelinde yeni bir hizmet sektörü olup, henüz gelişmekte olan bir perde yıkama sektörüne dönüşmüş durumdadır. İstanbul stor perde yıkama firmaları daha önceleri halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri verirken stor perdelerin evlerimize girmesiyle birlikte hayatımızda evimizi veya iş yerlerimizi süsleyen aksesuar harici olmaktan çıkarak zaruri ihtiyaç haline gelmiştir. Bu sayede hem perde üreten firmalar hem de tüketiciler kendilerini yeni bir konsepte buldular. Doğal olarak bu tür ihtiyaçların ardından farklı ihtiyaçların da açığa çıkması kaçınılmaz oldu.

Örnek verecek olursak. Stor perde hayatımıza girdikten sonra bunların yıkanması temizlenmesi monte edilmesi gibi yeni hizmet alımı ortaya çıktı.

Stor Perde Yıkamada Hizmet Ağımız

Stor perde yıkama işleminden önce stor perdenin tarihi ve gelişimi hakkında biraz bilgi sahibi olmakta fayda var. Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı ve oluşabilecek hatalarda tamiri kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında veya düzenli bir şekilde temizleme ve yıkama yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir. İstanbul’un dört bir tarafında hem Anadolu Yakası hem de Avrupa Yakası genelinde stor perde yıkama hizmeti veriyoruz. Daha önceleri büro ya da ofislerde kullanılan stor perdeler zamanla evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde kullanıldıktan sonra çeşit ve kullanılan malzeme alanında giderek çoğalmış ve günümüzde her türlü ebat ve modellere rastlamak mümkündür. Günümüzde perdeler; stor perde, zebra perde, kruvaze perde, Japon perde ve tül perde olmak üzere birkaç çeşitleri mevcuttur. Stor perdelerde çok fazla kumaş ve renk seçeneği mevcuttur. Stor perde kumaşları içerisinde sertleştirici madde olan apre vardır. Apre perde kumaşının akrilik pvc bir madde sayesinde kaplanması işlemidir. Apre ile kaplanan perde kumaşı rulo üzerine sarılırken sağa sola kayması önlenmiş olur.